חפשו מטפל/ת:

ספא עם חמאם טורקי – שאלות ותשובות

אחד הטרנדים הלוהטים בתקופה האחרונה הוא ספא עם חמאם טורקי אצלכם בבית. איך הופכים את האמבט המוכר לספא מפואר? הנה שאלות ותשובות שיעשו לכם הרבה סדר בבלאגן

ירדנה רצתה לשדרג את האמבט הביתי, אבל לא ידעה בדיוק מה היא רוצה. "האמת היא שהדבר היחיד שידעתי הוא כמה אני רוצה להשקיע", אומרת ירדנה. "פניתי לאיש מקצוע וביקשתי ממנו שיעוף הכי גבוה עם ההצעות שלו, רציתי להתפנק בענק, לראשונה בחיי. אחרי ששמעתי את כל האפשרויות, החלטתי להפוך את חדר האמבטיה לספא עם חמאם טורקי. כן, כן, ספא עם חמאם טורקי בדירה שלי ברעננה. לא להאמין, אבל זה אפשרי".

אחרי שירדנה סיימה את השיפוץ, היא הזמינה חברות אליה הביתה והבינה שאף אחת לא הכירה את האפשרות להפוך את האמבט הביתי לספא מפנק. אם גם אתם לא מכירים את האפשרות הזו, הנה כמה דברים שחשוב לדעת:

איך הופכים את חדר האמבטיה לחמאם טורקי?

"אם גובה חדר האמבטיה שלכם לא עולה על 230 ס"מ, אפשר להפוך אותו לחמאם טורקי", אומר יוני שמתמחה בתחום. "יש היום פתרונות הייטקיים וטכנולוגיה מתקדמת שפשוט מאפשרים להגשים ללקוחות גם את החלומות הכי גרנדיוזיים. כל מה שאני צריך לדעת זה מה החלום של הלקוח, מה הן מגבלות התקציב ולתוך זה אני יוצק את התשובות שלי. לרוב אני מצליח לקלוע לטעם של הלקוחות ופעמים רבות אני אפילו מצליח להפתיע אותם בגדול".

איך פועל ספא עם חמאם טורקי בבית?

"ניתן להפעיל את המערכת על גז, על סולר או באמצעות משאבת חום", מסביר יוני. הרעיון הוא פשוט השילוב של הטמפרטורה הגבוהה ואחוזי הלחות הגבוהים מאלצים את הגוף להזיע כדי להתקרר. בדרך הזו רעלים, לכלוך ועוד כל מיני דברים פשוט יוצאים מהגוף, ובסיום התחושה היא של ריחוף קליל וכייפי. אצלי בבית מותקנת מערכת כזו ואני יכול לספר שמאז שהיא הותקנה, בני משפחתי ואני מבלים בה זמן רב. זה ממכר, אבל בקטע טוב".

מה היתרונות של ספא עם חמאם טורקי בבית?

"היתרון הגדול ביותר הוא שזה בבית שלכם", אומר יוני בפשטות. "לא צריך להזמין מקום בספא, לשאול את עצמכם אם ניקו לפני שנכנסתם לספא או להמתין לחופשה הבאה. פשוט בכל רגע שמתחשק מפעילים את המערכת, אחרי דקות בודדות חדר האמבטיה מתחמם לטמפרטורה המתאימה ואתם יכולים ליהנות מחוויה של ספא יוקרתי אצלכם בבית. אפשר כמובן להוסיף לאווירה נרות ריחניים, סבונים מפנקים ועוד הרבה מוצרים אחרים שמשלימים את החוויה המרגיעה. הכל כיד הדמיון".

אחרי ההמלצה של יוני והתענוג שחווה ירדנה מאז התקנת הספא הביתי, נדמה שכדאי להתחיל לבחון מחדש את האמבט הפרטי שלכם. חשבו על זה – ספא יוקרתי יכול להיות במרחק נגיעה מכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
ספא עם חמאם טורקי