חפשו מטפל:

עיסוי טנטרי – יום של שיכרון חושים

בעולם קיימים אינספור סוגים של עיסויים וטיפולים אלטרנטיביים כאלה ואחרים. אלה התפתחו על ידי אמונות שונות, שבטים ותרבויות שונות המפוזרים בכל רחבי עיסוי טנטרי - יום של שיכרון חושיםהעולם. 

אנו בחברת Desert Spa,יודעים שעיסוי טנטרי הוא לא עיסוי סטנדרטי בהכרח אך יכול לספק לכם את תחושת החווייתית והמשחררת ביותר מכולם. 

עיסוי זה אולי אינו נפוץ או מוכר בישראל כמו בחו"ל אך מתחיל לתפוס תאוצה גם בארץ וכיום יש כמה וכמה מכוני ספא המספקים שירותי עיסוי טנטרי גם כן. למידע נוסף על מה זה טנטרה, כנסו לאתר סטייל טנטרה.

האם זה מקובל בישראל והאם זה מתאים לכל אחד?

לגבי מה מקובל או לא מקובל זה תלוי באדם ואיך שהוא מרגיש. ישנם ישראלים רבים שהיו טסים לחו"ל על מנת ליהנות משירותי עיסוי טנטרי אולם כיום גם בישראל ישנם שירותי עיסוי מסוג זה. 

העיסוי הטנטרי בעצם דוגל במגע מוכוון גם באזורים צנועים ובכלל בכל הגוף. על פי הטנטרה כל האיברים בגוף הנם שווים ומגיע להם אותו יחס. 

על כן כל החלקים בגוף צריכים ליהנות מעיסוי הטנטרה. במהלך העיסוי נעשה שימוש בשמנים מיוחדים החיוניים לגוף שלנו ומסייעים בהרפיית השרירים והזנת הגוף. 

במהלך עיסוי זה תגיעו לשיכרון חושים, זרימת אנרגיה שאולי לא הרגשתם לפני ואחרי תחושת אי הנוחות ההתחלתית תרגישו רק עונג צרוף ותחושת נינוחות ונעימות, כמו בעיסוי שוודי הוליסטי ויותר מזה.

למה תורם לנו עיסוי טנטרי?

  • מסייע בשיפור תחושת הביטחון העצמי.
  • מעמיד אתכם פנים מול פנים עם האנרגיה העוצמתית ביותר בחיים האלה והיא האנרגיה המינית.
  • מסייע בשיפור התחושות בגוף והאנרגיות.
  • משחרר את הגוף, מסייע בריפוי והפחתת לחצים.
  • מלמד אותנו תובנות חדשות על הגוף שלנו.

סוגי עיסויים נוספים שניתן לשלב:

במהלך עיסוי טנטרי משולבים אלמנטיים מיניים, יותר או פחות בהתאם לבקשת המטופל ולצרכיו. 

מדובר בסוג עיסוי מיוחד המיועד לשחרור האנרגיות המיניות, לימוד מעמיק יותר על עצמנו והפגת המתחים והלחצים בגוף. 

אם אתם רוצים לשלב סוגי עיסוי נוספים במהלך טיפול זה תוכלו לבקש זאת בתחילה ולוודא שזה אפשרי.

יום של שיכרון חושים:

אם אתם מעוניינים ביום כיף של שיכרון חושים כל מה שאתם צריכים הוא עיסוי טנטרי ושימוש חופשי לאחר מכן במתקני הספא שלנו. 

במתחם הספא היוקרתי והמומלץ שלנו תוכלו ליהנות מסוגי טיפולים שונים, החל מעיסויים קלאסיים, דרך עיסויים מיוחדים ועד עיסוי טנטרי. 

שילוב של עיסוי מפנק והמשך למקלחת, ג'קוזי, סאונה, מתחם מנוחה ו/או שיזוף, יכול להיות מתכון מנצח ליום מנוחה, יום של עונג ויום שהוא לגמרי שיכרון חושים. 

לכמה שעות ארוכות תוכלו לשכוח מכל מי שמסביבכם, מכל הצרות, מכל הסידורים, מהעבודה ומכל דבר אפשרי ורק להתרכז בעצמכם, בגוף שלכם, בנפש שלכם וביום הכיף שלכם.

עיסוי טנטרי כמתנה ליום הולדת?

ובכן עיסוי טנרטי הוא לא עיסוי סטנדרטי אך מפעם לפעם אנו עדים ללקוחות המזמינים עיסוי זה עבור חבריהם הרווקים שהם מרגישים שהם באמת צריכים אותו. 

לא רק כדי להשתחרר מהעומסים שלכם או כדי לפנק אותם במסאג' טוב ויום מנוחה מכל הדאגות והלחצים של היום יום, אלא גם כדי שהם יחוו בצורה נכונה ובמסגרת נכונה שחרור מיני, עונג והתעוררות לחיים. 

בהחלט ניתן לתת שובר לעיסוי טנטרי כמתנה ליום הולדת לחבר/ה קרובים שבאמת זקוקים לזה וגם אם הם לא יגידו לכם את זה בפנים עמוק בפנים הם ירגישו שזו המתנה הכי טובה שהם יכלו לקבל.

לסיכום; עיסוי טנטרי הוא לא עיסוי סטנדרטי או קלאסי, אלא מבוסס על אמונות הטנטרה, או כך לפחות המקורות של עיסוי זה אומרים. 

הוא מסאג' מפנק ונהדר וחוויה מעצימה עבור רבים וגם ישראלים רבים כבר חוו עיסוי זה בארץ או בחו"ל ולאט לאט הוא משתרש גם למכוני ספא בישראל. מוזמנים לנסות בעצמכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email