חפשו מטפל:

קורס מסאז' – תחום עיסוק פופולרי בתחום הרפואה המשלימה

קורס מסאז' - תחום עיסוק פופולרי בתחום הרפואה המשלימהקורס מסאז' הוא אחד מתחומי העיסוק הפופולריים ביותר בתחום הבריאות והנופש הוא המעסים המקצועיים. עיסוי יכול להיות טיפול מקצועי בתחום הרפואה המשלימה ויכול להיות גם הבילוי המושלם בנופש.

איך שלא תסתכלו על זה מדובר באחד המקצועות המבוקשים ביותר בתחומים אלו ואם יש לכם הרצון ללמוד קורס עיסוי מפנק ולהיות מטפלים בעצמכם, בין אם כשכירים ובין אם כעצמאים, אתם צריכים לעבור הכשרה מקצועית בלימודי קורס מסודר במוסד מוכר שהתעודה שלו תקנה לכם אפשרות לעסוק בתחום באופן מקצועי.

קורס מסאז' – הרפואה המשלימה בישראל ובעולם:

לבני אדם קשה לקבל דברים חדשים אל חייהם, לאמץ אותם ולאמץ שינויים בכלל. בכל עשור אנו עדים לשינויים חדשים המתחוללים בעולם, החל ממהפכת המחשבים, דרך מהפיכת הסמארטפונים והאינטרנט, הרשתות החברתיות, תרופות כאלה ואחרות ועוד. 

בעשור האחרון אנו עדים למהפכת איכות החיים. כולם רוצים לחיות טוב יותר ויותר שנים, כולם רוצים בגיל 40 להיראות כמו בני 20, בגיל 60 להיראות כמו בני 40 ולא רק להיראות – אלא גם להרגיש כך! 

משום כך הרבה אנשים משקיעים לא מעט זמן וכסף – בעצמם, ולכן בא קורס המסאז' לסייע בכך ולהכשיר אנשים להיות מטפלים במכון עיסוי מקצועי.

לא מתוך אנוכיות אלא מתוך מחשבה נכונה שגם לכם מגיע משהו. אתם כל הזמן מטפלים בילדים, דואגים לבני/בנות הזוג, דואגים לאחרים – הגיע הזמן לדאוג גם קצת לעצמכם. 

להקצות יום-יומיים בשבוע או אפילו מעט זמן בכל יום שהוא רק לעצמכם. אנשים עושים ספורט, שומרים על תזונה נכונה, עושים יוגה וכל אחד עושה מה שטוב לו ומרגיש שזה תורם לו ברמה הגופנית והנפשית. עיסויים וטרפיה במגע היא אחד מאותם ענפים.

מה דרוש לאדם המעוניין ללמוד קורס מסאז' ?

  • אחראיות – על המעסה מוטלת אחראיות רבה. הוא מקבל את המטופל, חצי עירום, שוכב "כנוע" על המיטה, כשהוא מחכה בעצם לטיפול שלו. המטרה שלכם כמעסים היא לבצע את העיסוי בצורה נכונה שתטיב עם המטופל כשבין היתר אתם צריכים להיות ערניים לאי נוחות, כאבים ועוד. עיסוי שמבוצע בצורה לא נכונה יכול להזיק למטופל גופנית ובמקרה הטוב רק לא לסייע לו כפי שהוא באמת צריך לסייע לו, מה שבמקרה כזה יגרום לכם ולמעסיק שלכם לאבד לקוח.
  • ידיים חזקות – גם גברים וגם נשים יכולים ללמוד ולהפוך למטפלים ומעסים מקצועיים אך ידיים חזקות נדרשות בכדי לשרוד טיפולים ארוכים כמו טיפולים של 45 דקות ומעלה. עיסוי יכול לעייף בהתחלה גם לאחר מספר דקות. הסיבולת נבנית לאורך זמן.
  • סבלנות – לא רק בלימוד המקצוע אלא גם לאחריו. האווירה בכל מכון ספא שתעבדו בו או בקליניקה הפרטית שלכם צריכה להיות אווירה רגועה, נעימה וכזו שגם תשדר את התחושות הללו למטופלים. אנשים חסרי סבלנות או כאלה שיסתכלו כל הזמן על השעון כדי שהזמן יעבור מהר הם לא מתאימים להיות מטפלים.
  • אינטליגנציה רגשית גבוהה והמון אהבה – אתם חייבים לעשות את העיסוי מתוך אהבה ורצון להעניק למטופל ולתרום לו. זה כמו לבשל בלי אהבה – האוכל לא יצא אותו דבר. גם בעיסוי צריך לעשות אותו ממקום נכון.
  • מוסר עבודה – יש הרבה מאוד טכניקות עיסוי שאפשר ללמוד ועל רבים מהם תעברו במהלך קורס מסאז' מקצועי ולכן דרוש מוסר עבודה, גם במהלך הלימודים וגם לאחר מכן בזמן העבודה. לבצע מס' עיסויים ביום זה לא דבר פשוט ובכל עיסוי שוודי או רפואי כזה, אתם רוצים להעניק למטופל יחס שווה לזה שלפניו, גם לזה שהגיע אליכם בסוף היום.
  • מיומנות מקצועית – כמובן שלא נשכח גם את החשיבות ללימוד מיטיב של המקצוע. כיצד מרגיש המטופל בכל תנועה שלכם? מה כל תנועה עושה ולמה היא תורמת וכו'.

קורס מסאז' מקצועי:

אז אם אתם רוצים ללמוד קורס מסאז' מקצועי תוכלו להצטרף אלינו וליהנות מחוויית לימודים מרעננת ומעשירה שתהפוך אתכם למטפלים מוסמכים שלאחר מכן תוכלו לבצע את הטיפולים בעצמכם כשכירים או כעצמאיים.

ישנם גם אנשים רבים תחום זה בשביל הכיף.

סרטון על קורס מסאג'

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email