חפשו מטפל:

עיסוי תאילנדי – עיסוי אקזוטי הנותן טעם של חוץ לארץ

עיסוי תאילנדי - עיסוי אקזוטי הנותן טעם של חוץ לארץישראלים אוהבים מאוד עיסוי תאילנדי ועיסויים אקזוטיים שנותנים להם קצת טעם של חוץ לארץ. אחד הטובים שבהם עלה לארץ והפך למבוקש ופופולרי גם כאשר לא באמת יודעים מהו ולמה הוא משמש באמת.

עיסוי תאילנדי הוא עיסוי מפנק שיש לו התרשמויות לא תמיד נכונות משום שהוא מקושר לקונוטציות מיניות, כשלמעשה הוא דרך מהנה לשחרר את הגוף בלי קשר לכך. 

זה קורה בעיקר בגלל הטכניקות הגופניות שלו שמערבות את כל גוף המעסה אבל אינו מיני בכלל.

זהו עיסוי שמגיע מהמזרח הרחוק והוא בהחלט מעניין ולא שגרתי, יחסית לשיטות העיסוי המקובלות בדרך כלל, אבל הוא ללא ספק יעיל מאוד בהשגת שיפור ניכר אצל מי שמקבל אותו בגלל שיטת העבודה על כל הגוף ומבלי להתפשר על אף נקודה משמעותית.

למה לקבל מסאז' תאילנדי?

בשונה מהעיסוי השוודי, אפשר ליהנות מעיסוי כזה בלי קשר למה שחושבים עליו אם מתמסרים לחוויה המלאה מבלי לחשוש ותוך כדי שמירה על פתיחות.

התועלת הגופנית והנפשית שמקבלים בזמן מסאז' כזה יכולה ללוות אתכם זמן רב בגלל החוויה הכללית והמקיפה של כל הגוף בזמן העיסוי.

עיסוי זה גורם לשיפור הגמישות של הגוף, לשחרור מפרקים ואיברים, לעבודה טובה יותר של השרירים ולהמרצת מחזור הדם בצורה משמעותית.

הוא לא מתאים אולי לכל אחד, בכפוף למגבלות הרפואיות, אבל אין ספק שמי שמקבל אותו נהנה ממסאג' יעיל ואיכותי, אם הוא נעשה על ידי האנשים הנכונין והמוסמכים לכך.

מהו עיסוי תאילנדי?

עיסוי שמביא לאיזון גוף נפש והוא אחד מטכניקות הטיפול שמגיעות אלינו מהמזרח הרחוק עם אותה תפיסה ופילוסופיית חיים.

מדובר בעיסוי רפואי שנעשה בכל הגוף בלחיצות ברקמות הרכות, כולל שרירים ורצועות, על ידי כל מה שהמעסה יכול להשתמש בו. זה כולל מרפקים ואצבעות וכפות ידיים, והכל קורה תוך הפעלת כוח רב, גם של הרגליים.

כלומר, צריך להגיע כמה שיותר עמוק לנקודות המשמעותיות בגוף ולכן צריך להשתמש גם בכל מה שאפשר כדי לחדור עמוק.

כך אנחנו מכירים גם את התמונה של מעסים בעיסוי תאילנדי שפשוט עולים על גוף המטופל ודורכים עליו, אם זה משרת את מטרת המסאז' ועוזר להשיג את המטרה – שחרור מלא ורצוי.

המניפולציות מחייבות שמירה על שיווי משקל שלו ועבודה הרמונית מתואמת ומיומנת על כל הגוף, תוך כדי הקשבה למטופל ולתגובות שלו. זה בדיוק מה שמביא להרפיה ולשחרור הכללי.

עיסוי תאילנדי – מה עומד בבסיס השיטה?

השיטה של עיסוי גופני שמבוסס על תורת הריפוי מהמזרח הרחוק מבוססת על עקרונות ין ויאנג, כלומר השלמה וניגוד, הרמוניה ואיזון בין כל היסודות.

פיזית, זה שואב השראה מיוגה הודית ולכן עובדים על מזרן דק על הרצפה, כי זה נוח יותר לתמרן בצורה כזאת על גוף המטופל ולהשתמש בכל הגוף כדי לבצע את המניפולציות ואת התנועות העדינות או הכוחניות שעיסוי תאילנדי דורש.

מכיוון שצריך לתת קונטרה טובה גם לגוף המעסה, המזרן אינו עבה מדי ונותן להם אפשרות להתייצב על הגוף מבלי למעוד ולאבד שיווי משקל.

המשקל של המעסה משמעותי בעבודה על המסאז' ולכן חשובה הפוזיציה שלו.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, המטופל אינו עירום כדי שיהיה נוח לעבוד על הגוף שלו וגם ללא שמנים כדי לשמור על יציבות.

כך שעיסוי תאילנדי הוא לגמרי שונה ממה שנהוג לדמיין עליו בהיותו מערב את כל הגוף.

בשיטה זו הוא כאילו מאמן את הגוף בעזרת התנועות כך שאתם מרגישים כאילו עשיתם יוגה משולבת במגע של אדם אחר, ובצורה כזאת מגיעים לתוצאת האיזון שמנסים להשיג במזרח הרחוק לפי תפיסת הין יאנג.

סרטון על עיסוי תאילנדי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email