חפשו מטפל:

עיסוי קלאסי – עיסויים תורמים להתאוששות של הגוף, להפחתת לחצים ועוד

עיסוי קלאסי - עיסויים תורמים להתאוששות של הגוף, להפחתת לחצים ועודעם הזמן הגוף שלנו צובר המון מתחים, לחצים ועומסים שונים שאם אנחנו לא מטפלים בהם אנו עשויים לקרוס. 

ההתמוטטות יכולה להיות פיזית ו/או נפשית אולם אתם לא רוצים להגיע אל המצב הזה ואף אחד למעשה לא רוצה להגיע לשם.

לצורך כך פותחו שיטות שונות להפגת מתחים, הרגעת הגוף והנפש, חיזוק הגוף והנפש והיכולת להתמודד ולהכיל את מה שאנו עוברים. 

חלק עושים יוגה ומדיטציה, חלק משלבים פעילות ספורטיבית, לחלק טיולים בטבע עוזרים.

כל אחד עושה את מה שטוב לו והדרך שלו לאושש את הגוף, לשחרר את המתחים והלחצים, לשחרר את השרירים וההתכווצויות ולהשקיע מעט באיכות חייו. חלק בוחרים בעיסוי שוודי קלאסי.

איך עיסוי יכול לעזור לנו?

עיסויים מאז ומתמיד נחשבו כתורמים להתאוששות של הגוף, להפחתת לחצים ומתחים, ככאלה שתורמים לניקוי הרעלים מהגוף, משפרים את האנרגיות הטובות, מרחיקים אנרגיות רעות וכבילוי מעסה ומפנק במיוחד. 

ספורטאים משתמשים בעיסוי אחרי כל אימון קשה או תחרות אינטנסיבית ואחרים פשוט עושים עיסוי אחת לכמה זמן כדי ליהנות או כדי להתאושש ולחדש אנרגיות בגוף ובנפש לתקופה נוספת.

כמה זמן אורך הטיפול ומה הוא כולל?

עיסוי שוודי קלאסי אורך בדרך כלל כ-45 דקות אם כי קיימים ורסיות שונות של עיסוי זה באורכים שונים בהתאם להזמנה שלכם ולמתחם הספא ממנו אתם מזמינים את העיסוי ומה שהוא מאפשר ללקוחותיו.

ישנם מכונים שהעיסוי הוא כ30 דקות, אחרים יכולים להעריך את העיסוי ל-60 דקות ויש כאלה מכונים שיכולים להאריך את העיסוי גם עד 90 דקות בתוספת תשלום כמובן.

הטיפול הנו טיפול עיסוי מסורתי הנעשה בחדר פרטי/זוגי לבחירת הלקוחות (חדר זוגי אם כמובן יש 2 מעסים ו2 מטופלים), אור מעומעם, נרות, מוסיקת רקע נעימה, מזגן ואווירה נעימה ומיוחדת שתכניס אתכם לאווירה מהרגע הראשון עם הכניסה לחדר.

הטיפול מתבצע ללא חלק בגדים בחלק העליון, בשכיבה על מיטת הטיפולים, כאשר הסדין מכסה את האזור בגוף שבאותה נקודת זמן של הטיפול הנו במצב מנוחה. 

העיסוי יכלול תנועות לישה, ליטופים וטפיחות קלות ולחיצות בנקודות מסוימות בגב שמטרתן כל אלה הוא כדי להפחית את הלחצים בגוף, לשפר את זרימת הדם, להפחית כאבים ולהרפות את השרירים.

למי עיסוי קלאסי מתאים?

  • נערות/נערים – גם בני העשרה יכולים ליהנות מעיסוי מפנק הן כמתנה ליום הולדת, הן כהליכה עם ההורים או כבילוי נחמד עם החברים/חברות.
  • גברים – לגברים יש בדרך כלל עובר עבה וחזק יותר מזה של נשים ואלה מצריכים ידיים חזקות יותר ותנועות חזקות יותר כדי שהעיסוי יעבוד כמו שצריך.
  • נשים – נשים מתונות ללחץ ועומסים גדולים יותר מגברים בדרך כלל וזאת בשל העובדה שברוב המשפחות בישראל לאישה יש יותר אחראיות בגידול הילדים וטיפול בבית זאת לרוב גם במקביל לעבודה רגילה (לא בכל משפחה כמובן אבל בהרבה מאוד משפחות זה המצב). על כן אחת לכמה זמן גם האישה רוצה להתפנק ולשחרר מתחים ולחצים. כמו כן, לנשים בהיריון יש עיסוי מיוחד שעוזר בתקופה זו.
  • ספורטאים – עיסוי מיוחד לספורטאים ששם דגש על שחרור השרירים והפחתת כאבים על מנת להפחית את הסיכון לפציעות, לשחרר שרירים מכווצים ולאושש במהירות את הגוף.
  • אנשים מבוגרים – עיסוי קלאסי מתאים גם לאנשים מבוגרים ויכולים לבקש מהמעסה להיות יותר עדין/ה אתם

אז אם אתם מעוניינים בעיסוי קלאסי מפנק עבור עצמכם או יקיריכם, כמתנה ליום הולדת או כדי לאושש את הגוף והנפש ולחדש אנרגיות, צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להציג לכם את אפשרויות העיסוי, אורך הטיפול, מחירים ומתקני הספא השונים.

סרטון על עיסוי קלאסי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email