חפשו מטפל:

קורס עיסוי רפואי – לא רק עיסוי לכיף הוא גם מטפל בפציעה

קורס עיסוי רפואי - לא רק עיסוי לכיף הוא גם מטפל בפציעהקורס עיסוי רפואי – במהלך החיים שלנו אנו נחשפים להרבה מאוד לחצים נפשיים ופיזיים, עומסים שצריך לעמוד בהם, עבודה, ילדים, טיפול בכלכלת המשפחה ועוד. 

כל אלה יכולים לגרום לגוף האדם להתמוטט ואפילו לפתח מחלות שונות חס וחלילה.

אנו ב- Desert Spa, יודעים שגוף האדם הוא סוג של "מכונה" שצריך לתחזק את הגוף הזה היטב על מנת שיתפקד בצורה ראויה וכמובן לתת לו את הטיפול הטוב ביותר.

גם אנשי דת המאמנים שהקב"ה הוא כמובן זה שמברך אותם בבריאות, עדיין נדרשת מכם תשומת הלב והמאמץ היחסי שאתם צריכים להשקיע בעצמכם על מנת לשמור על בריאותכם, הגופנית והנפשית.

אם כן, קורס מסאג' רפואי יכול לסייע במקרים כאלה ואחרים והוא לא רק עיסוי מפנק בלבד.

עיסוי רפואי הוא לא רק עיסוי "לכיף"

עיסוי רפואי נפוץ מאוד בקבוצות ספורט שונות. כך למשל תוכלו לראות בקבוצות כדורגל/כדורסל מעסים מקצועיים המטפלים בשחקנים לפני, אחרי ולעתים גם במהלך משחקים.

העיסוי הרפואי מסייע לאושש את הגוף במהירות, להזרים את הדם גם לאזורים שהוא פחות מגיע אליהם, להעלות את רמת האנרגיות בגוף, לשחרר שרירים מכווצים או תפוסים, להפחית כאבים ועוד.

גם ספורטאים בתחומים אחרים נעזרים בעיסוי רפואי וגם אנשים שאינם עוסקים בספורט למחייתם אלא מתאמנים בחדר הכושר מספר פעמים בשבוע, צריכים טיפול זה לעתים קרובות על מנת להפחית את הסיכון לפציעות ולהקל על הגוף בעומס הפיזי שהוא עובר במהלך השבוע.

טיפול בפציעה/פגיעה באמצעות קורס עיסוי רפואי:

השרירים שלנו יכולים להיות חזקים ומעוצבים אולם כאשר הם עוברים פגיעה, פציעה או ניתוח הם עשויים להיות רגישים מאוד לתקופה מסוימת.

השריר עובר מעין טראומה ומתקשה לזוז בצורה חופשית ותקינה כמו לפני הפציעה/הניתוח ועל כן דרוש טיפול מתמשך הכולל חזרה לפעילות בהדרגה, עיסוי רפואי, פיזיותרפיה ועוד. כמו כן גם אנשים הנתונים תחת לחץ פיזי בעבודה או בעיסוק הספורטיבי שלהם, עשויים לעודד פציעות אם לא ידעו לשמור על הגוף שלהם.

למה זה טוב ללמוד עיסוי מסוג זה?

קורס מסאז' רפואי הנו קורס נהדר ומעניין מאוד. במהלך הקורס תלמדו המון דברים הקשורים ברפואה אלטרנטיבית, בגוף האדם וכן בטכניקות עיסוי שונות עם דגש על עיסוי רפואי כמובן. 

מי שלומד קורס זה יכול ליהנות ממתן עיסוי רפואי לבני משפחתו ולחבריו ולגרום להם להרגיש בטוחים יותר כשאתם בסביבה, כמו שאתם רוצים גם לדאוג יותר לסביבה שלכם בצורה מקצועית יותר בעת הצורך.

כמו כן לימוד עיסוי רפואי יקנה לכם הכשרה מקצועית לעסוק בתחום גם עבור ספורטאים וגם עבור מכוני ספא המספקים שירות זה, קליניקות רפואיות, בתי חולים ואפילו תוכלו לפתוח קליניקה פרטית משלכם לטיפולים.

מה לומדים במסגרת קורס עיסוי רפואי?

במסגרת קורס רפואי לומדים כמה נושאים חשובים שהם מעבר לעבודה עצמה.

ראשית תלמדו כמובן כיצד לעבוד עם נכון עם הגוף שלכם. מלבד יציבה נכונה חשוב גם לפתח סיבולת, כוח ותנועות נכונות ומדויקות. 

כמו כן אתם רוצים ללמוד כיצד לבצע טכניקות עיסוי שונות בצורה נכונה ומדויקת, מהיכן כל טכניקה כזו הגיעה, איך היא התפתחה למה שהיא היום ומתי נשתמש בכל אחת מהטכניקות.

תלמדו את נקודות האנרגיה בגוף, תלמדו על גוף האדם, נתונים פיסיולוגים ופתולוגיה.

כמו כן תלמדו על הרפואה המערבית ואבחון בעיות רפואיות שונות. תבצעו טיפולים מקצועיים במהלך הקורס, תתרגלו ותלמדו גם לעבוד עם קבוצות מטופלים מתחומים ועיסוקים שונים.

אז אם אתם מעוניינים ללמוד קורס עיסוי רפואי צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לחלוק עמכם פרטים נוספים אודות הקורסים, תעודת ההכשרה המקצועית שלכם בסיומו ופרטים נוספים.

סירטון על קורס עיסוי רפואי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email