חפשו מטפל:

עיסוי בראשון לציון – יום כיף במתחם ספא מפנק

עיסוי בראשון לציון - יום כיף במתחם ספא מפנקעיסוי בראשון לציון – לחץ ועומסים נפשיים יכולים להיות הרסניים לגוף שלנו גם כן. 

הלחצים והעומסים המצטברים אצלנו משחררים הורמונים אשר פוגעים בתהליכים שונים בגוף שלנו ובסופו של דבר גורמים להתפתחות של מחלות, פגיעה במערכות הגוף וחשיפה גם לרעלים ואנרגיות שליליות המצטברות בנו.

עיסוי במרכז ,בראשון לציון, יכול לסייע לכם להפחית את הלחצים והעומסים, להפחית את העייפות, לשפר את רמת האנרגיות בגוף ובנפש שלכם וכמובן גם להקל על השרירים, כאבים פיזיים, כאבי ראש ועוד.

מה כולל ספא עם עיסוי בראשון לציון?

  • חדרי טיפולים פרטיים וזוגיים – עבור עיסויים מפנקים מסוגים שונים לבחירת הלקוח: עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, עיסוי בשמנים, עיסוי באבנים חמות, רפלקסולוגיה, עיסוי רקמות עמוק ועיסויים מיוחדים אחרים.
  • מתחם מנוחה ומתחם שיזוף
  • סאונה רטובה וסאונה יבשה
  • טיפולים קוסמטיים
  • ג'אקוזי פנימי
  • בריכה חיצונית
  • ועוד…

סיפור ששמענו מלקוח שהגיע אלינו לספא:

בשבוע שעבר הגיע אלינו לקוח שהוא נחשב יחסית חדש במכון. היה אצלנו פעמיים בטיפולים בחודשיים האחרונים (אחת לחודש).

בכל אחת מהטיפולים הוא נשאר שעתיים נוספות לאחר העיסוי למנוחה, סאונה ומעט ג'קוזי, ממש נהנה מהמתחם כפי שצריך לעשות.

הוא סיפר לנו שהחוויה שלו במתחם גורמת לו לחידוש משמעותי של אנרגיות בגוף שמאפשרת לו לעבוד בנחת עוד חודש, בדיעה שבחודש לאחר מכן הוא גם יכול לאפשר לעצמו להגיע שוב לטיפול נוסף ולחדש את האנרגיות בשנית.

הוא אומר שהוא לא מעשן ובמקום לבזבז כסף על סיגריות הוא משקיע באיכות החיים שלו: מנוי לחדר כושר, טיפול עיסוי אחת לחודש וכמובן משקיע בתחביבים שונים.

הלקוח המדובר באזור גיל 50+ , קיבל עיסוי לגברים מיוחד, וכבר לא בנאדם צעיר עם המון מרץ. החיים מכריחים אותו להמשיך לעבוד כדי להתפרנס והוא עדיין רחוק מגיל הפנסיה. העבודה שלו תלויה בו במידה רבה ונושאת אחראיות רבה ולכן לחץ רב ואחראיות מוטלים על כתפיו מדי יום.

אחת לחודש כשהוא מגיע להירגע אצלנו, הוא מקבל עיסוי מפנק וכניסה ליתר מתחמי הספא למשך אותו היום.

הוא מנצל אותם היטב ונהנה מחידוש אנרגיות, שחרור המתחים והלחצים, שיפור זרימת הדם בגוף ועוד. בכך הוא משפר את איכות החיים שלו, מפחית סיכון למחלות ומתמלא באנרגיות רבות לחודש שלם!

ליהנות מיום כיף במתחם ספא מפנק ומומלץ בעיסוי בראשון לציון:

אז אם גם אתם רוצים ליהנות מיום כיף במתחם ספא מפנק שכולל בריכה, חדרי טיפול עם עיסויים מפנקים, טיפולים קוסמטיים בהזמנה אישית, סאונה, מתחם מנוחה, מתחם שיזוף ועוד מתקנים נוספים – כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ואנו נשמח לתת לכם שירות.

בטלפון או באתר תוכלו לקרוא ולשמוע עוד על החבילות והמבצעים שלנו ומה כולל הטיפול. החבילה הסטנדרטית כוללת עיסוי בראשון במתחם ספא בראשון לציון בו תוכלו ליהנות מעיסוי מקצועי ומפנק וכן שימוש במתחמי הספא במקום.

טיפולים קוסמטיים יהיו בתוספת תשלום ואינם נכללים בחבילה הסטנדרטית. לפרטים נוספים כדי להתייעץ עם נציגנו בטלפון.

עיסוי בראשון לציון נהדר גם למצבים שונים:

עיסוי בראשון יכול להתאים גם לקהלים שונים ובמקרים מיוחדים.

כך למשל ישנו עיסוי מקצועי טיפולי עבור ספורטאים, כזה המותאם אישית בהתאם לסוג הספורט והשרירים המופעלים יותר במהלך אימוניו ותחרותיו. נשים בהיריון למשל גם כן יכולות ליהנות מעיסוי היריון מקצועי ומפנק עם דגש על עדינות, מעסה מקצועית הבקיאה בנושא ההיריון.

אנשים מבוגרים גם כן יכולים ליהנות מעיסוי מהנה ומקצועי. גוף של אדם מבוגר יותר עדין בדרך כלל ולכן יש לבצע את העיסוי בצורה מותאמת לאותו אדם מבוגר.

יש להישמע להוראות הבריאות במקום, לבדוק היטב את טופס הצהרת הבריאות ולציין כיצד אתם רוצים לקבל את העיסוי ובאילו נקודות להתמקד יותר.

סרטון על עיסוי בספא באזור המרכז

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email