חפשו מטפל:

קורס עיסוי – מי שיש לו ידיים טובות ויש לו גישה לעבודה פיזית מהנה

מי שיש לו ידיים טובות ויש לו גישה לעבודה פיזית מהנה שגם עוזרת לאחרים, ישמח בוודאי לשמוע על האפשרויות השונות של לימודי קורס עיסוי.

אנו ב- Desert Spa, יודעים שיש סוגים שונים של עיסוי ובדרך כלל לומדים כמה טכניקות בכל קורס כזה ולכן כדאי לבחור את הקורס שמתאים לכם הכי הרבה לטעמכם ולכישורים שלכם.

מהו עיסויקורס עיסוי - מי שיש לו ידיים טובות ויש לו גישה לעבודה פיזית מהנה רפואי?

עיסוי רפואי באופן כללי הוא שיטת טיפול שיכולה לשמש גם לבעיות רפואיות ספציפיות וגם לצורך מתן טיפול אווירה אנרגטי משחרר בסגנון ספא. אפשר להשתמש בטכניקה ספציפית אחת או בשילוב טכניקות שונות כפי שנהוג היום בכל מיני מקומות. שילוב השיטות לעיסוי נלמד בכל קורס עיסוי עכשווי ומעודכן ובכך גם עונה על הביקוש לכך בקרב ציבור הלקוחות.

העיסוי נעשה בשיטות שונות ובטכניקות ייחודיות שחלקן עתיקות ממסורות ותרבויות שונות, וחלקן הומצא במאה השנים האחרונות, מרגע שנודעו ההשפעות המיטיבות של עיסוי כזה. זה יכול להיות עיסוי רפואי, עיסוי שוודי הוליסטי ואפילו עיסוי רקמות עמוק.

מה שמשותף לכולם הוא הדרישה לידע נרחב בתחום זה ומיומנות גבוהה כדי להשיג את התוצאה המקווה ואת השיפור המיוחל. כמו כן, חשוב לדעת היטב כיצד לעסות בעיקר כדי לא לגרום לנזקים אצל המטופלים.

קורס עיסוי רפואי מהו?

עיסוי רפואי הוא העיסוי הבסיסי שנעשה למטרות רפואיות בלבד כמו עזרה למי שיש לו בעיות זרימה במחזור הדם, בבעיות שלד ומפרקים, בעיות שרירים וגמישות, בעיה של הרפיה וטונוס שרירים.

זהו קורס שמלמד אתכם לא רק את כל טכניקות המגע והעיסוי מהיסוד ועוזר לכם לרכוש מיומנות ועבודה נכונה עם הגוף, אלא גם מלמד ידע תאורטי חיוני על הגוף והאנטומיה שלו, על פיזיולוגיה ובעיות ומחלות שעיסוי רפואי עשוי לסייע להן וכיצד.

בקורס זה אתם לומדים כיצד לאבחן בעיות ולתת את המענה הטוב ביורת לבעיה זאת בצורה המקצועית ביותר שאפשר, ונבחנים על ידע זה כדי לדעת לא רק במי לטפל אלא גם במי לא לטפל וכיצד לשמור על אתיקה טיפולית ורפואית.

יש כללי זהירות שלומדים וחייבים ליישם בכל עבודה כזאת ולכן תצטרכו ללמוד גם אותם כדי להבטיח את היישום הנכון שלהם. המטרה היא תמיד הקלת המצב של המטופל ושיפורו.

מה צריך כדי ללמוד קורס עיסוי?

כל אחד יכול ללמוד קורס עיסוי אם הבריאות שלו תקינה ומאפשרת לו לעמוד שעות על הרגליים ולעסות אנשים. זה דורש גם בריאות טובה ויכולת עמידה ותפקוד של הגב והרגליים, הידיים בעיקר.

כמובן שתחושת המגע של כל אחד שונה ולכן גם הטכניקות שכל אחד מעדיף שונות. אבל חובה ללמוד את הטכניקות הבסיסיות לפני שמפתחים סגנון אישי וחובה לדעת כיצד לטפל באנשים שבאים לקבל מסאז' בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

זה מחייב כמובן גם יכולת לעקוב אחר המרצים וללמוד מהם את עיקרי הטיפול.

זהו קורס שיש בו גם סטאז' שבו תוכיחו את היכולות שלכם ואת מידת ההבנה של החומר ושל הטכניקות שלמדתם.

קורס עיסוי – סגנון אישי וטיפול בלקוחות

בעיקרון, קורס עיסוי מלמד אתכם סוג מסוים של הענקת פיזיותרפיה למטופלים לפי הנחיות רופאים, ולכן עליכם להיות מסוגלים ללמוד את החלק העיוני בקורס העיסוי בצורה נאותה.

יש ללמוד אנטומיה ופיזיולוגיה ככל שמתבקש מהתלמידים לדעת זאת. ההסמכה מבוססת על כך שתעניקו למטופלים שלכם את הטיפול הטוב ביותר בהתאם למצבם הבריאותי וללא גרימת נזקים נוספים.

אפשר כמובן לפתח סגנון אישי והעדפות של שילוב בין שיטות המסאז' שתלמדו כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. כל זה מבוסס על הלימודים של קורס עיסוי שתעברו בהצלחה.

סרטון על קורס עיסוי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email