חפשו מטפל:

עיסוי פרטי – מנוחה נפשית ופיזית אחת לכמה זמן

עיסוי פרטי - מנוחה נפשית ופיזית אחת לכמה זמןכל אחד מאתנו זקוק למעט מנוחה נפשית ופיזית אחת לכמה זמן. ישנם אנשים שצריכים את זה אפילו יותר: אלה שעובדים קשה יותר ושעות רבות יום במהלך כל היום, אלה שנתונים ללחץ נפשי כבד בעבודתם ו/או אנשים הנוטים לעבוד פיזית בצורה קיצונית. 

אנו ב- Desert Spa, יודעים שאם ניקח לדוגמה ספורטאים, אתם אולי לא יודעים אך אחרי כל משחק הם מקבלים עיסוי להרפיית השרירים, שחרור הגוף ושמירה על גוף ונפש בריאה. גם אנשים שאינם ספורטאים עשויים להגיע לשבר מאמץ, לחץ נפשי כבד או מצב שבו אתם צריכים רגיעה נפשית ופיזית. לשם כך תוכלו להזמין עיסוי פרטי עם מעסה מקצועי/ת וליהנות מכל היתרונות של עיסוי זה.

מסאג' – למה הוא תורם לנו?

 • מסאז' תורם לשיפור מחזוריות הדם בגוף.
 • תורם להפחתת כאבי ראש
 • תורם לשחרור שרירים תפוסים והפחתת הסיכוי לפציעות.
 • תורם להרגעת כאבים בגוף.
 • משפר את התחושה הנפשית.
 • מסייע בהפחתת לחצים.
 • מסייע להאצת קצב חילוף חומרים בגוף.
 • ועוד…

מתי נצטרך עיסוי פרטי?

עיסוי פרטי הוא עיסוי מפנק שבו אתם מקבלים את מלוא תשומת הלב מהמעסה והוא מרוכז רב בלתת לכם את הטיפול הטוב ביותר שהוא יכול לתת. עיסוי פרטי יכול להתאים לנו בכל יום תיאורטית אולם אנו מבינים שזה עסק יקר ולכן זה לא פרקטי. 

מה שנכון לעשות עבור האדם הממוצע, ללא קשר למצבו הכלכלי, הוא עיסוי אחת ל3 חודשים. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם פעם בחודש – אפילו טוב יותר. 

מסאג' לא רק יגרום לכם הנאה וכיף למשך הטיפול אלא גם יסייע לבריאות הגוף והנפש שחשוב לכם לשמר כדי להרוויח עוד שנים של בריאות, של נחת והנאה. 

למעשה, יש כאלה שזה יכול לעזור להם גם להרוויח עוד שנים של פעילות בעבודה והבאת פרנסה הביתה. מלבד עיסוי טיפולי שוטף, ניתן להזמין עיסוי פרטי לאדם קרוב כמתנה ליום הולדת או כמתנה נהדרת לעובד מצטיין שלכם בעסק.

סוגי עיסויים פרטיים אפשריים:

 • עיסוי שוודי – העיסוי המוכר והאהוב, הקלאסי אם תרצו וזה שקיים בכל מכון ספא שמכבד את עצמו. עיסוי מפנק הכולל מסאג', לחיצות ומתיחות. מטרת העיסוי היא להרפות את השרירים, להפחית לחצים, להזרים את מחזור הדם ולספק יותר אנרגיות למטופל.
 • עיסוי רקמות עמוק – עיסוי מיוחד שמתמקד בעיקר בשחרור השרירים בגוף. בעזרת הזרמת הדם באזור הרקמות העוטפות את השריר ניתן להזרים דם טוב יותר לאזורים אלה מה שיעזור בשחרור השרירים והפחתת לחצים וכאבים.
 • עיסוי תאילנדי – טיפול מוכר זה הנו פופולרי מאוד לשחרור נקודות כואבות בגוף. המעסה משתמש בגופו ובכוחו כדי ללחוץ על נקודות מסוימות כדי לשחרר לחצים ולשחרר את השרירים בגוף.
 • עיסוי אבנים חמות – העיסוי המוכר והאהוב בו מחממים אבנים מיוחדות העשויות בזלת. האבנים מסייעות בשחרור אנרגיות שליליות מהגוף שלנו ומעניקות תחושה של התחדשות. עיסוי מומלץ ביותר.

עיסוי פרטי – האם להגיע אל המכון או להזמין עד הבית?

עיסוי פרטי תוכלו לעשות במכון או בבית שלכם בהתאם לבחירה שלכם. לרוב אנשים מזמינים את העיסוי הפרטי עבור עצמם אולם לעתים גם עבור אחרים, כמו במקרה של מתנה למישהו אחר. 

כאשר מדובר במתנה לרוב יהיה שובר לעיסוי בספא וכך יוכל לקבוע אותו אדם את העיסוי על פי הזמן שלו ורצונותיו. כאשר מדובר בעיסוי פרטי עבורכם אתם יכולים לבחור מתי וכמה זמן לעשות אותו. 

הטיפול הממוצע אורך כשעה-שעה וחצי אם זה עיסוי עד הבית ובמכון בין 45 ל60 דקות. עיסוי באבנים חמות למשל מומלץ לעשות 60 דקות ולא פחות. אם יש לכם שאלות או רוצים להתייעץ צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

סרטון על עיסוי פרטי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email