חפשו מטפל:

עיסוי שוודי הוליסטי – עיסוי הוליסטי הטוב שבכל העולמות של העיסוי

עיסוי שוודי הוליסטי - עיסוי הוליסטי הטוב שבכל העולמות של העיסויעיסוי שוודי הוליסטי משלב את הטוב שבכל העולמות של העיסוי.

עיסוי שוודי הוא המסורתי והמוכר כעיסוי קלאסי ועיסוי הוליסטי מוסיף אלמנטים של עיסויים שנוגעים יורת לרפואה משלימה ולתפיסה כוללת של הקשר בין גוף לנפש.

כלומר, אם עיסוי שוודי נוגע בעיקר בגוף ובבעיות הקונקרטיות שנוגעות לשרירים תפוסים, חוסר זרימת דם ולהקלה על עצמות תחת עומס רב, העיסוי ההוליסטי מנסה לגעת גם בעומק של הגוף ולהוסיף מרגוע וריפוי אנרגטי לגוף שסובל ממצוקה. 

כאשר חלק מהשיטות חופף ומועיל באותה מידה, אפשר בהחלט לשאול תנועות ואלמנטים שונים להרחבת טווח ההשפעה והעיסוי.

בסך הכל, כמה שיותר ידע בעיסוי רפואי בסיסי וטכניקות נוספות יהיה לטובת המטופל.

מהו עיסוי שוודי הוליסטי?

העיסוי השוודי נועד בתחילה לצורך הקלה והנאה למטופלים שלא סבלו מבעיות קשות במיוחד, כמו לאחר מאמץ גופני או כחלק מבילויי ספא.

לכן, הם נעשו גם באווירה של ספא כמו שימוש בשמנים מיוחדים להרפיה, ולכן גם הקפידו שהמקום יהיה בעל אפקט מרגיע ונינוח יותר, מבלי להתייחס במיוחד לבעיות בריאות שמהן המטופל סבל, אלא אם כן נגעו להגבלות על המסאז' שניתן ועל איסורים שונים לגעת באיברים הבעייתיים.

העיסוי השוודי אתנו כבר יותר ממאה שנה והוא פותח על ידי מומחה לאימון גופני כדי להקל על המתאמן. הוא גם זה שייעד את המסאז' לשיפור מחזור הדם והפרשות בלוטות הלימפה בגוף. 

היסודות שקבע הם לגבי הטכניקות לעיסוי, מליטוף וגלגול כף היד ועד סוגים שונים של חיכוך והקשות וטפיחות על הגוף, לחיצות והרעדת היד של המעסה על הגוף כדי לקבל את התגובה הרצויה.

הפיכת העיסוי שוודי הוליסטי לקונבנציונלי

היום ידוע שעיסוי שוודי הוא למעשה מה שאנחנו מכירים כעיסוי קלאסי בסיסי מפנק בגלל התנועות שנדרשו לו והיוו הבסיס המקצועי לכל לימודי העיסוי. 

זה התחיל באירופה והגיע לכל העולם, כאשר בכל מקום מוסיפים את האלמנטים המקומיים של העיסוי שמוכרים להם.

כך נוצר העיסוי ההוליסטי משום שהחליטו לתת לעיסוי זה ממד יותר רוחני, יותר ריפויי-אנרגטי. 

זה משרת מצוין את התפיסה ההוליסטית שיש קשר בין הגוף לנפש ושגם מי שאין לו בעיה רפואית יכול ליהנות מעיסוי שיכול לשחרר אצלו זרימה של הכל – מאנרגיית החיים הרוחנית והרגשית ועד זרימת הדם הפיזית המתבקשת.

הרפיה והתקדמות אישית

עיסוי שוודי הוליסטי מומלץ גם לכל מי שאין לו בעיה פיזית ספציפית אבל רוצה ליהנות מהיתרונות המעולים של המגע המקצועי שמשחרר ומזרים הרבה יותר מהפן הפיזי שלו. 

מי שזקוק לרגיעה ולהרפיה כדי שיוכל להתקדם אישית בתהליכים ובנקודות משבר שהוא עובר, מי שזקוק לרגיעה כדי לשפר את מצבו הפיזי בגלל מחלות פסיכוסומטיות שונות, כל מי שמאמין שהוא תקוע אנרגטית ולכן רוצה לתת למישהו אחר להתערב כדי שהשיפור יקדם אותו ובעיקר למי שמרגיש בעיות כמו כאבים שונים שאין להם סיבה או שכבר לא עוזר נגדם שום דבר והוא רוצה לעורר בעצמו את כוחות הריפוי שלו.

מה צריך לדעת על עיסוי שוודי הוליסטי?

העיסוי ניתן בהגבלות הרגילות של מי שאינו יכול לקבל כל עיסוי אחר, או בהגבלה מסוימת של טכניקות מותרות כמו נשים בהריון עם עיסוי דולה, חולים במחלת לחץ דם ולב וכדומה. 

יש להתכונן לעיסוי כמו לכל עיסוי אחר והעיקר – לבוא בראש פתוח כדי לקבל את המגע ואת התועלת שהוא מביא עמו כדי ליהנות ממלוא פוטנציאל השיפור שהוא יכול לחולל. 

מסאז' כזה יכול להניב השפעה חיובית גם על האיברים הפנימיים משום שהוא מניע תהליכים פנימיים אצל כל אחד.

סרטון על עיסוי שוודי הוליסטי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email