חפשו מטפל:

עיסוי מקצועי – היתרונות של עיסוי מקצועי

עיסוי מקצועי - היתרונות של עיסוי מקצועי
עיסוי מקצועי – היתרונות של עיסוי מקצועי

עיסויים הם מאז ומתמיד היו דרך טיפול, הן באנשים עם מחלות וכאבים, הן לצורך שחרור שרירים תפוסים, כמובן גם עבור ספורטאים כדי להפחית הסיכון לפציעות ולאושש מהר יותר את הגוף לפני אימון/תחרות ולאחריהם. לאורך השנים העיסויים השונים עברו תהליכים, חלק מהטכניקות שופר וחלק הפכו להיות מה שנקרא "עיסויים לכיף".

אנו ב- Desert Spa, יודעים שאנשים באים לעיסוי כדי ליהנות ולא בהכרח בהקשר של טיפול בגוף. אין בכך שום פסול, למעשה מדובר בטיפול בנפש ובאנרגיות שלנו כך שגם זה סוג של טיפול.

דבר אחד בטוח, גם עיסוי לצורך הנאה צריך להיעשות בצורה מקצועית אחרת הוא יכול לפגוע בגופנו ולא לסייע לו.

היתרונות של עיסוי מקצועי:

  • שחרור מתחים ולחצים – אחד היתרונות הגדולים ביותר בעיסוי מקצועי הוא שחרור לחצים ועומסים שיש לנו על הנפש. השחרור עוזר בהפחתת הלחצים, משחרר את האנרגיות השליליות ועוזר לשחרר את ההורמונים המופעלים על הגוף בזמני לחץ הפוגעים בגוף ובנפש שלנו.
  • מצוין לספורטאים – עיסוי ספורטאים שמבוצע בצורה מקצועית הוא לא רק כיף הוא גם יכול לסייע ברמה הבריאות לשחרור השרירים, הפחתת העומסים על הגוף, לעזור לגוף להתאושש מהר יותר מאימונים ותחרויות ועוד. לכן ספורטאים מבצעים עיסויים מקצועיים מדי יום/שבוע.
  • ניקוי רעלים – בגוף יש תהליכים כימיים רבים שלא נכנס אליהם במאמר זה, אולם כדאי לדעת כי עיסוי מקצועי תורם למערכות הגוף לפלוט החוצה רעלים שאינם טובים לגופנו ובכך מסייע גם לבריאות הפיזית וגם הרוחנית.
  • שיפור זרימת הדם בגוף – טכניקת העיסוי בנויה בצורה כזו שהיא תגרה את הדם לזרום טוב יותר אל כל החלקים בגוף. כמו כן שיפור זרימת הדם בגוף מסייעת גם לנושא הבריאותי להקלה במחלות שונות וכן גם לוויטמינים ומינרלים שאנו אוכלים להיספג טוב יותר בגוף ולהגיע למערכות שהם צריכים להגיע אליהן מהר יותר.

כיצד מתבצע עיסוי מקצועי?

עיסוי פרטי מקצועי נמדד בסופו של יום במבחן התוצאה.

אם יצאתם מחדר הטיפולים והרגשתם טוב יותר ולאורך זמן אתם מרגישים שהטיפול תרם לכם כנראה שהעיסוי היה מקצועי והתבצע בצורה נכונה. מהלך העיסוי צריך לכלול תנועות לישה, טפיחות קלות ולחיצות שונות בהתאם לסוג המסאג' שבחרתם.

מסאג' מקצועי לא יכאיב מדי אך גם לא יקל מדי על הגוף כי בסופו של דבר יש מטרה ללחיצות הכואבות במהלך העיסוי.

כמו כן אתם רוצים לעדכן את המעסה לגבי עוצמת העיסוי והלישה כיוון שלכל אחד גוף עם עובי עור שונה וסיבולת שונה.

חשיבות של בחירת מעסה מקצועי:

כאשר אנו מזמינים טיפול במתחם ספא מפנק מומלץ ולא מעסה פרטי שאנו נפגשים אתו לפני, מכירים את הכשרותיו המקצועיות או מכירים אותו באופן אישי ובקיאים ביכולות העיסוי שלו, הרי שלא תמיד נוכל לבחור את המעסה שיטפל בנו. לפחות כך המצב בפעם הראשונה שנגיע למתחם ספא מסוים.

חשוב שיהיה להם מעסה רפואי שיהיה לכם נוח אתו ולאחר שתתנסו עם מעסה מסוים בספא תוכלו לדעת האם הוא טוב ומקצועי עבורכם לבחירה לעיסויים הבאים או לבקש מעסה אחר.

כיצד לבחור ספא מומלץ?

אתם רוצים לבחור בספא שהשהייה בו תהיה לכם נעימה ועם אווירה חיובית ונינוחה. אתם רוצים לוודא שאתם מקבלים יחס טוב ואכפתי ולא כזה שעושים לכם טובה שמארחים אתכם.

אתם רוצים ליהנות מטיפול עיסוי שיהיה מצד אחד מהנה ומצד שני עיסוי מקצועי ואיכותי שיתרום לכם לגוף ולנפש.

כמו כן אתם רוצים ליהנות בנחת ממתקני הספא השונים במקום, לוודא שיש מספיק גיוון או לכל הפחות את מה שאתם מחפשים וצריכים וכמובן לבדוק מה כולל המחיר.

סרטון עם הסבר על עיסוי מקצועי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email