חפשו מטפל/ת:

קסם הרפואה המשלימה: הכל על דיקור סיני

במשך שנים אתם שומעים על כל כך הרבה אנשים שפנו אל הרפואה המשלימה כדי לפתור בעיה שממנה הם סובלים.

אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר, הוא דיקור סיני שנראה כמוכיח את עצמו שוב ושוב, כאשר הוא מצליח לאזן בריאותם של רבים ובקלות.

אם גם אתם סובלים מכאבי שרירים, מנח ישיבה לא נכון, מיגרנות ועוד, ייתכן שזהו הטיפול שחסר לכם כדי להיפרד אחת ולתמיד מאי הנוחות.

3 יתרונות של דיקור סיני

מה עומד מאחורי דיקור סיני ומהם יתרונות הטיפול? ובכן, על פי התיאוריה הסינית, אנרגיית החיים (הנקראת גם "צ'י"), זורמת בגוף האדם במסלולים קבועים.

מטרת הטיפול בדיקור, היא לעורר את המסלולים הללו בהם זורמת אנרגיה ו"לפתוח אותם".

במילים פשוטות, מטרת הדיקור היא לעורר את השרירים והעצבים המשפיעים על הכאב ולהקל עליו, וכך לשפר את איכות חייו של האדם ולסייע להחלמתו.

כך, לדיקור הסיני יש כמה יתרונות מובהקים:

  • טיפול כללי – הדיקור הסיני אינו מכוון אך ורק למצב רפואי מסוים, מחלה או סימפטום. ביכולתו לסייע למגוון תחלואות כך שניתן להיעזר בו כדי לרפא חלקים שונים בגוף; כאבי גב, הפחתת מיגרנות, סיוע לתסמונת המעי הרגיז ועוד. בעזרת הדיקור העדין, כבר ניתן יהיה לחוש בשינוי בתוך מספר טיפולים.
  • מניעה – לא רק שהדיקור מטפל, אלא שהוא גם מונע. הוא שומר על האיזון בגוף ועל רמת תפקוד יעילה ואופטימלית. כל עוד הגוף בריא ואנו שומרים עליו, הסבירות להתפתחות בעיות ומחלות נמוכה הרבה יותר. במידה ובכל זאת חלינו, הרי שהגוף חזק יותר ומסוגל להילחם במחלה במהירות וביעילות.
  • לשיפור איכות החיים – בסופו של דבר, מטרת הרפואה הסינית היא לשפר את איכות חיינו, לאזן את המערכות השונות בגוף וכך למנוע תחלואות. עם זאת, זכרו כי דיקור סיני וטיפולים אחרים, אינם מהווים תחליף לרפואה המודרנית. הם עומדים כטיפול משלים לרפואה המערבית, כך שנוצר שילוב מושלם המספק פתרונות למגוון בעיות ותחלואות, בגישות שונות וכאמור – משלימות.

לבחור את המטפל המתאים לכם

מובן שלא כל מטפל או מטפלת יוכלו לסייע לכם באופן המדויק והנכון לכם ביותר. הרי יש לא מעט מטפלים ומטפלות בחוץ, כל אחד טוען להיות הטוב ביותר בתחומו. נעים מאוד, שמי יוסי אברהם ואני מזמין גם אתכם לאפשר לי, להוביל אתכם יד ביד אל איכות חיים טובה יותר, ממש כמו שמגיע לכם. הרחק מהכאב, הרחק מאי הנוחות.

בקליניקה תוכלו למצוא מגוון טיפולים משלימים אשר יתנו מענה למגוון בעיות כאב, שרירים תפוסים ועוד. החל מכוסות רוח, טיפולי לחיצות, דיקור סיני ועוד רבים ונפלאים. בנוסף, אנו מבצעים התאמת מדרסים ליציבה והליכה נכונות, בהתאם לצורת כף הרגל.

אם גם אתם שואפים לאיכות חיים בלתי מתפשרת, הצעד הראשון הוא ליצור עמנו קשר. מחכים לכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
הכול על דיקור סיני