חפשו מטפל/ת:

החלקה בריאה לשיער – יש דבר כזה!

כמה פעמים מצאת את עצמך מתמודדת עם החשק שהולך וחוזר, לעשות החלקה לשיער ואחרי כמה דקות פשוט לטאטא את החשק הזה אל מתחת לשטיח? ובכן, את כבר לא צריכה לעשות את זה.

כיום, החלקה בריאה לשיער היא אפשרית ונגישה, כשבכל יום צצים פתרונות מצוינים חדשים. הפעם, רצינו להציג בפניך את ההחלקה המינרלית, הדבר הבא בתחום ההחלקות שהולך לשנות לחלוטין את המשחק.

בואי ללמוד עוד על החלקה בריאה לשיער

אם כן, מה הופך את ההחלקה המינרלית אל החלקה בריאה לשיער שווה לשקול?

ובכן, מדובר בהחלקה ללא שימוש בפורמלין או חומרים כימיים אחרים, בדיוק כמו כל החלקה אורגנית אחרת. ההחלקה הזו תתאים לכל סוגי השיער; החל משיער פגום ובריא, שיער מקורזל, שיער יבש במיוחד, שיער שעבר לא מעט תהליכים כימיים ועד.

ההחלקה המינרלית עשירה בחומצות אמינו ופרוטאינים המסייעים לאלסטיות והברק של השיער, היא מכילה מולקולות קולגן בעלות תכונות אנטיאייג' התורמות למראה הבריא של השיער ואף יוצרות שכבת מגן שמונעת נסיגה.

מלבד זאת, להחלקה המינרלית כמה יתרונות נוספים:

  • ללא פורמלין – הפורמלין הוא חומר המוכר בעיקר בשל העובדה שהוא, תתכוננו, מסרטן. אממה, הוא הופך את השיער לזוהר וחלק למשך המון זמן ולכן משתמשים בו בכמויות מסוימות בתהליך ההחלקה. בואו נודה באמת, אף אחת לא רוצה חומר כזה בשיער שלה! החלקה מינרלית נקייה לחלוטין מפורמלין וחומרים כימיים אחרים, מה שאומר שהשיער שלך זוכה לספוג אך ורק מינרלים וויטמינים הטובים לו.
  • שיקום וטיפוח – זוהי שיטת החלקה המכילה חומרים אורגניים, עשירה במינרלים וחומצות ולעתים אף קראטין החיוני לשיקום השיער. המשמעות היא שמלבד השיער החלק שמתקבל בסוף הטיפול, השיער גם שומר על הזוהר והברק שלו וסופג חומרים טבעיים הבריאים לו.
  • נוחות – ישנן שיטות החלקה הדורשות שימוש בפן לאחר כל חפיפה. ובכן, כאן אין כל צורך להסתבך! השיער יישאר רך, טבעי וגולש כמו לאחר ההחלקה הראשונה. אין צורך בפן לאחר כל חפיפה וביננו, טוב שכך! יותר מידי פן פשוט לא בריא לשיער.
  • בלי הגבלה – על החלקה בריאה לשיער ולנפש, שמעת כבר? בניגוד לשיטות ההחלקה האחרות בהן מומלץ להימנע מהים או מהכלור שבבריכה, כאן את לא צריכה להגביל את עצמך. אל תוותרי על ההנאות הקטנות שבחיים ואל תדאגי, השיער שלך יישאר חלק, זוהר ונקי גם אחרי קיץ שלם בים!

שיער חלק ובריא בלי להתאמץ

כעת כשאת יודעת כי החלקה בריאה לשיער קיימת ולגמרי אפשרית, כל מה שנותר לך זה רק למצוא את המעצב או המעצבת שתחת ידיהם המקצועיות, תשיגי את השיער החלק והבריא שתמיד חלמת עליו.

החלקה מינרלית הולכת ותופסת תאוצה ברחבי הארץ, כך שעם סקר שוק מוקפד והמלצות, בטוח שתמצאי מקום מקצועי ואיכותי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
החלקה בריאה לשיער