חפשו מטפל/ת:

שירות חיוני: רופא עד הבית

לא תמיד אפשר לצאת מהבית ולהגיע לרופא, אבל כשצריך לפגוש רופא, צריך לעשות זאת. רופא עד הבית הינו שירות חיוני עד מאוד, וטוב שכיום כולנו יכולים ליהנות ממנו. במאמר קצר זה נטען לטובת השירות, שבעינינו צריך להיות חלק בסיסי בשירות הרפואי בכל ישראל, ולכולנו.

כיום שירות זה הוא שירות פרטי, אך עם יתרון של הטבה לחברי קופות החולים. השירות ניתן תחת השתתפות עצמית, וגובה ההחזר שלכם תלוי בהסדר מול קופת החולים, אותו תוכלו לבדוק בקלות.

בכל מקרה, חשוב לדעת שהשירות החיוני הזה קיים, ולדעת כמה פרטים עליו, כדי שתוכלו להשתמש בו בזמן הנכון, וללא חשש. ברגע שתרצו שיגיע רופא אליכם לסלון, פשוט תשתמשו בשירות, ולא תצטערו.

פרטים בסיסיים אודות השירות:

כמו בכל דבר חדש בחיים, הרי שאם עד היום לא השתמשתם בשירות רפואי עד הבית, אתם בוודאי לא מודעים לפרטים הקטנים, או אפילו לא ידעתם כי השירות הזה קיים. אז כן, זה קיים, זה משתלם, וזה נוח וחשוב. הנה הפרטים הקטנים:

  • השירות זמין לילדים מגיל שנה וחצי. הטיפול בתינוקות צעירים משנה וחצי יצטרך להיעשות ישירות בקופת החולים, אז אם הילד שלכם עבר את גיל שנה וחצי והוא מרגיש לא טוב, אתם בהחלט יכולים לזמן רופא אליכם הביתה לבדוק את הילד.
  • רופאים שנותנים שירות רפואי בבית הלקוח יכולים לרשות מרשמים לתרופות, לתת זריקות כמו וולטרן במקרה הצורך, לתת טיפול אנטיביוטי במקרה הצורך, וכמובן גם להפנות למיון או להמליץ על מומחים במידת הצורך. עירוי לא תוכלו לקבל תחת שירות זה, ובמידת הצורך תופנו למוקד רפואה דחופה בקרבת מקום מגוריכם, או כמובן לפנות לחדר המיון (ושוב – תוכלו לקבל הפניה מהרופא בביתכם)
  • רופא אצלכם בבית לא חייב להגיע אליכם הביתה, ובהחלט תוכלו לקבל את השירות עד הבית גם בצורה מקוונת, ללא זמן המתנה כלל, כל עוד לא מדובר ברופא מומחה, שם עלולה להיות המתנה קצרה.
  • מפגש עם רופא מומחה נעשית גם היא בשיחת ווידיאו מתואמת מראש לפי לו"ז שמתאים לכל המעורבים בפגישה, עם מינימום זמן המתנה. חשוב להבין כי מצבי חירום הם לא הזמן לחפש לקבוע תור עתידי לרופא מומחה, שכן ישנה המתנה, קצרה ככל שתהיה, ובמצב חירום יש לטפל באופן מיידי.

יתרונות השירות

מעבר ליתרונות הברורים מאליהם של קבלת שירות רפואי בביתכם, הרי שחשוב להבין שברמה המנטלית הוכח כי הרבה מהבריאות שלנו תלוי בסטרס שאנו חווים. ככל שיש יותר לחץ וסטרס, כך רמת הבריאות והחיוניות יורדות. קבלת טיפול במרחב הביתי שלכם מוריד את הסטרס בצורה משמעותית, בטח שזה מגיע במקום לצאת מהבית בזמן שאתם חולים.

בנוסף תוכלו לקבל שירות של רופא עד הבית עם רופא מומחה, מה שבדרך כלל לוקח חודשים בישראל. השירות זמין עשרים וארבע שעות ביממה, והמנוי לשירות מאפשר לכם לקבל לחצן מצוקה, שיכול לא פחות מאשר להציל את החיים שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
רופא עד הבית