חפשו מטפל/ת:

ספא מפנק קרוב ונוח

ספא היא חוויה ייחודית שיכולה להתאים לכל אחד בכל גיל. כשאנחנו מדברים על טיפולי ספא אנחנו למעשה מדברים על פינוק, על עינוג ועל משהו שמסייע לנו לאזן בין הגוף לנפש.

זה נשמע אולי יומרני או אפילו גבוה מידי אך זה אכן כך. לאחר שאתם יוצאים מספא אתם אכן חשים בשחרור ובעונג הפושטים בעצמותיכם. כי בספא אנחנו פשוט עוצרים לרגע את מרוץ החיים, נרגעים, נחים, מתחברים לעצמנו, לגוף שלנו, לתחושות שאנחנו חשים כאשר מתוך הספא אנחנו יוצאים ממש חדשים.

טיפולי ספא לגוף ולנפש

אז האמת שמאז ומתמיד ידענו על הסגולה המבורכת שיש במים. בעבר היו אלו המעיינות אליהם נהרו אנשים כדי לטבול, בהמשך היו אלו הבריכות והאמבטיות החמות וכיום יש לנו את הספא שבנוי ומיועד במיוחד למטרות אלו.

השהיה במים מוכיחה את עצמה כמרגיעה את הגוף ואת הנפש, משחררת את המתחים, מרפה את השרירים וממריצה את הדם. כל זה תורם גם לשיפור כל המערכת החיסונית שלנו.

הספא של היום רק הולך ומשתדרג וכיום הוא מציע הרבה יותר מכפי שהכרנו עד כה.

טיפול משלים בלי כימיקלים

ההתייחסות כיום לטיפולי הספא היא ממש כמו אל טיפול גופני שנועד לריפוי אך ללא כל שימוש בחומרים או תרופות קונבנציונליות.

את חבילות הספא אפשר לבחור ולהתאים כמובן בהתאם לצרכים של המטופל וכמובן בהתחשב ביכולת הכספית עד כמה שהוא מוכן להשקיע בדבר.

כך בוחרים את משך זמן העיסוי, את העוצמה של העיסוי, את סוג העיסוי ואת האזורים הנבחרים לטיפול ועיסוי. ברוב המקרים מי שיבצע את העיסוי זהו מטפל מקצועי שעבר את ההכשרה הנדרשת ויש לו את היכולת לבצע עיסוי באופן המושלם ביותר.

רגע של אינטימיות, שלווה והתחדשות

כדי לחוות את החוויה העוצמתית של העיסוי חשוב שיהיה זה במקומות ספא שם אכן יש אפשרות לאינטימיות, לשקט ושלווה ולאפשרויות של חיבור עמוק של האדם לעצמו.

אם מצאתם ספא כזה אתם תחושו מיד כבר בכניסה למקום את האווירה השונה והמיוחדת, את תחושת הנינוחות, את הביטחון ואת כל מה שאכן מצופה מהספא.

בדרך כלל העיסוי ייעשה עם שמנים ארומטיים שיפיצו ניחוחות טבעיים ומשכרים ישדרגו את האוויר, את האווירה והתחושה.

תשומת לב אישית לפי הצרכים שלכם

כשאתם בוחרים את חבילת הספא שלכם, אתם תיהנו מתשומת לב אישית שתהיה מותאמת באופן מלא לצרכים שלכם.

טיפול בסביבה שקטה, במקום עם הרבה שלווה ורוגע תתרום לכם רבות ואתם תצאו ממנו חדשים ממש.

חשוב לציין לפני הטיפול מהם הדרישות שלכם ולמה אתם בעצם מצפים כמו כן חשוב לציין מגבלות רפואיות אם ישנן.

יש לוודא כי לספא יש תעודת עסק והסמכה לעסוק בעיסוי. כשאתם מחפשים ספא ברמת גן, חשוב לבדוק המלצות וניסיון של הספא כדי להבטיח עיסוי מושלם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
ספא מפנק קרוב ונוח